Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

SsangYong Kyron Tümü 2.0 XDi 141 Hp Araç Yazılım

SsangYong
Kyron 2.0 XDi
%15
YAKIT TASARRUFU
%21
PERFORMANS ARTIŞI
141 hp > 170 hp
+52 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
141 hp
318 nm
Chip Tuning Sonrası
170 hp
+ %21
370 nm
+ %16
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

SsangYong Kyron model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 141 hp / 318 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş SsangYong Kyron araç yazılımı (SsangYong Kyron Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 170 hp / 370 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +29 hp / +52 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

SsangYong Kyron Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git