Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Opel Corsa C - 2000 -> 2006 1.3 CDTI 70 Hp Araç Yazılım

Opel
Corsa 1.3 CDTI
%15
YAKIT TASARRUFU
%36
PERFORMANS ARTIŞI
70 hp > 95 hp
+70 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
70 hp
170 nm
Chip Tuning Sonrası
95 hp
+ %36
240 nm
+ %41
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Corsa model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 70 hp / 170 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Corsa araç yazılımı (Opel Corsa Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 95 hp / 240 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +25 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Corsa Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git