Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ford Ranger 2016 ve Sonrası 3.2 TDCi 200 Hp Araç Yazılım

Ford
Ranger 3.2 TDCi
%20
YAKIT TASARRUFU
%15
PERFORMANS ARTIŞI
200 hp > 230 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
200 hp
470 nm
Chip Tuning Sonrası
230 hp
+ %15
550 nm
+ %17
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Ranger model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 200 hp / 470 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Ranger araç yazılımı (Ford Ranger Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 230 hp / 550 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Ranger Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git