Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ford Fiesta Mk6 - 2008 -> 2012 1.25i Duratec 82 Hp Araç Yazılım

Ford
Fiesta 1.25i Duratec
%10
YAKIT TASARRUFU
%12
PERFORMANS ARTIŞI
82 hp > 92 hp
+11 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
82 hp
114 nm
Chip Tuning Sonrası
92 hp
+ %12
125 nm
+ %10
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 82 hp / 114 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Fiesta araç yazılımı (Ford Fiesta Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 92 hp / 125 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +10 hp / +11 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Fiesta Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git