Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Chevrolet Cruze Tümü 2.0 VCDI 163 Hp Araç Yazılım

Chevrolet
Cruze 2.0 VCDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%23
PERFORMANS ARTIŞI
163 hp > 200 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
163 hp
360 nm
Chip Tuning Sonrası
200 hp
+ %23
440 nm
+ %22
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Cruze model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 163 hp / 360 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Cruze araç yazılımı (Chevrolet Cruze Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 200 hp / 440 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +37 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Cruze Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git