Antalya olarak araç yazılım, chip tuning, performans artışı ve yakıt tasarrufu yazılımları alanında profesyonel ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Chevrolet Captiva 2006 ve Sonrası 2.0 VCDi 150 Hp Araç Yazılım

Chevrolet
Captiva 2.0 VCDi
%15
YAKIT TASARRUFU
%23
PERFORMANS ARTIŞI
150 hp > 185 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
150 hp
320 nm
Chip Tuning Sonrası
185 hp
+ %23
400 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Chevrolet Captiva model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 150 hp / 320 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Chevrolet Captiva araç yazılımı (Chevrolet Captiva Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 185 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Chevrolet Captiva Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Antalya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git